Jsme distributorem Alcon od roku 2009. Dodáváme brzdové třmeny, brzdové disky, brzdové destičky, brzdové válce, spojky, spojkové systémy.

Produktové řady

ADVANTAGE

Alcon ADVANTAGE je hlavní produktová řada. Tyto produkty jsou určeny pro většinu aplikací od 13" jednomístných vozů, formulí až po 18" GT speciály. Řada ADVANTAGE je určena pro klubové a národní závody a proto Alcon drží stálou skladovou zásobu, aby mohli rychle reagovat na potřeby zákazníků. Produkty jsou dostupné v běžných aplikacích pro monoposty, formule, rallye, závody do vrchu, GT, závody cestovních vozů, Cup série, třída N+ a další závody či soutěže.

MOTOROSPORT

Alcon MOTORSPORT je zaměřena na profesionální motorsport a týmy soutěžící na celosvětové úrovni jako jsou WRC, R5 Rally, Rally Raid, Mezinárodní Rallycross, Evropský Rallycross, WTCC, CTCC, GT a další. Jedná se o špičkové vybavení na základě nejnovějšího vývoje a technologického pokroku. Za vše mluví nespočet vítězství napříč všemi disciplinami po celém světě. Alcon spolupracuje s týmovými inženýry tak aby mohli splnit individuální potřeby týmů, které zároveň přinášejí důležité poznatky pro další vývoj.
Alcon

Alcon dodává své špičkové brzdové systémy pro všechny závodní série, včetně World Rally Championship [WRC], Formula One, IRL, CART, NASCAR, SCCA, ALMS a AGT.

Další sortiment na který poskytujeme slevy na www.alcon.co.uk v případě zájmu nás kontaktujte

Brzdové třmeny

Alcon používá špičkové materiály včetně letecké hliníkové slitiny a tvrdé eloxované povrchové úpravy. Používají pouze vysokoteplotní těsnění.

Brzdové kotouče

Alcon používá špičkové materiály včetně letecké hliníkové slitiny a tvrdé eloxované povrchové úpravy. Používají pouze vysokoteplotní těsnění.

Brzdový (spojkový) válec

Určeno pro rallye i pro okruhové závody. Vhodné pro brzdy i spojky. Válce v průměrech ⌀15,9 - ⌀17,78 - ⌀19,05 - ⌀20,62 - ⌀22,22

Katalog dílů Alcon

Kompletní katalog sortimentu společnosti Alcon včetně technických údajů.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat